9:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:15
 
9:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:15
Global stage
 
13:30 - 14:30

Katharina Zellweger (CHE/PRK)

Matka Tereza Severní Koreje

Moderuje: Tomáš Etzler

 
14:45 - 15:45

Alex Mvuka Ntung (COD/GBR)

Nesuďme dle barvy pleti: osobní příběh

Moderuje: Josef Pazderka

 
16:00 - 17:00

Horia Mosadiq (AFG/GBR)

Obrana lidských práv v Afghánistánu. Nesplnitelná mise?

Moderuje: Tomáš Etzler

 
17:15 - 18:15

Radek Jaroš (CZE)

Koruna Himaláje: příběh pokračuje

Moderuje: Rudolf Švaříček

Unknown
 
12:30 - 13:15

Vojtěch Dyk (CZE)

Mše: rozhovor nejen o unikátním projektu

Moderuje: Monika Dudová

 
13:45 - 14:45

Alynda Lee Segarra (PRI/USA)

Hurray for the Riff Raff – Hledání vlastní identity: „Tahle země je stejně tak vaše jako jejich“

Moderuje: Petr Vizina

 
15:15 - 16:15

Igal Mizrahi (ISR)

Gulaza: Minulost a budoucnost izraelské hudby

Moderuje: Petra Hradilová

 
16:30 - 17:30

Nathaly Charria (USA)

Umění zážitku

Moderuje: Juliett Russell

 
17:45 - 18:45

Gillian Ferrabee (CAN)

Kreativita jako oslava vlastního života

Moderuje: Veronika Bednářová

 
19:00 - 21:15

Ben Cole (GBR)

FILM: 1 Giant Leap 2: What about me a beseda s tvůrcem

Moderuje: Tomáš Staněk

Good Life stage
 
11:30 - 13:00

Hayley Cutler (GBR)

Kundaliní jóga (workshop)
 
15:15 - 16:15

Erik Iversen (CAN)

Vědomá práce s tělem jako cesta ke štěstí
 
16:30 - 17:30

Caroline Carey (GBR)

SOUL ACTION – Probuďte v sobě tanec – posilte svou duši – najděte smysl svého života
 
17:45 - 18:45

Rüdiger Dahlke (DEU)

Ways to self-knowledge and healing: the principles of life (workshop)
 
19:00 - 20:00

Carolyn Hillyer (GBR)

Kráčet cestou sobů: Na hraně svobody a divokých písní duše
KOSMAS / Argo stage
 
11:30 - 13:00

Jakub Chrobák (CZE)

Workshop tvůrčího psaní, probíhá v malé workshopové místnosti: 11.30-14.30
 
14:15 - 15:15

Jaimy Gordon (USA)

Bukowski z druhé strany aneb drsný svět dostihového zákulisí

Moderuje: Ladislav Nagy

 
16:45 - 17:45

Jáchym Topol (CZE)

Autorské čtení z knihy Citlivý člověk společně s Bárou Hankovou
 
18:00 - 19:00

Michel Faber (NDL/GBR)

A z jaké planety jste vy?

Moderuje: Viktor Janiš

 
19:15 - 20:15

Miloš Urban

Hastrman dnes (autogramiáda)

Moderuje: Jiří Popiolek

Livingstone Adventure stage
 
13:45 - 14:45

Tomáš Grzywaczewski (POL)

Ze Sibiře do Kalkaty: Long Walk Plus Expedition
 
15:00 - 16:00

Tomáš Šebek (CZE)

Afghánistán
 
17:30 - 18:30

Václav Sůra (CZE)

Grónsko a polární extrémy
 
20:00 - 22:00

Bruno Baumann (AUT)

Na Hedvábné stezce
UNIVERcity stage
 
14:00 - 15:30

Filip Řezáč (CZE)

Bezpečnost v kyberprostoru: Na internetu jako doma?
 
15:30 - 17:00

Eliška Černá (CZE)

Rapid Re-housing: Jak vrátit rodiny bez domova do hry?
 
17:00 - 18:30

Pavla Rygelová (CZE)

Knihovny jako nejstarší místa sdílení vědomostí: Otevřená nebo Top Secret věda? (společně s Jiřím Markem a Terezou Simandlovou)
 
18:30 - 19:30

Nicole Horáková Hirschler (CZE)

Proč vlastnit, když můžeme sdílet?
Unknown

Scéna je pořádaná KNIHCENTREM.cz.
Mimo areál: DŮM KNIHY, náramek Colours = sleva 20% na vše vč. kavárny. MAPA

Unknown

Scéna je pořádana Světem techniky.
Svět techniky – 1. patro – střešní zahrada. Vstup pro návštěvníky festivalu bezplatný.

Unknown

Mimo areál: MAPA

 
18:30 - 20:30

Večer s dobrou hvězdou - Marek Hilšer

Moderuje: Rostislav Maďar