14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:15
 
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:15
Alarm stage
 
15:15 - 16:15

Potkali se na Haiti

Tomáš Šebek (CZE), Lyonel Badette (HTI)

Moderuje: Veronika Poláčková

 
16:30 - 17:30

Mocenská posedlost

František Koukolík (CZE)

Moderuje: Radka Podaná

 
17:45 - 18:45

Cesta kněžky voodoo

Moonlight Benjamin (HTI/FRA)

Moderuje: Nadja Senhadji

 
19:00 - 20:00

Obrana Amazonie – naše vnímání prostoru a času

Manari Ushigua (ECU)

Moderuje: Jakub Železný

 
20:15 - 21:15

Havaj

Jiří Kolbaba (CZE)

Moderuje: Rudolf Švaříček

Good Life stage
 
15:00 - 16:00

Štěstí

František Koukolík (CZE)

Moderuje: Radka Podaná

 
17:30 - 18:30

Jak moderní technologie ničí mozek

Martin Jan Stránský (CZE)

Moderuje: Veronika Poláčková

 
18:45 - 19:45

Žít Feng šuej (workshop)

Andrew Alois Urbiš (CZE)
LFŠ Film Stage
 
18:00 - 19:00

Filmová tvorba Clemense Kubyho – beseda s autorem

Clemens Kuby (DEU)

Moderuje: Romana Kubicová Pszczolková

 
19:00 - 21:15

Živý Buddha – film

Czech Stories stage
 
Tato přednáška bude překládána do znakového jazyka
15:00 - 16:00

Gastromapa Lukáše Hejlíka

Přemek Forejt (CZE)

Moderuje: Lukáš Hejlík

 
Tato přednáška bude překládána do znakového jazyka
16:15 - 17:15

Proč žít bez obalu?

Barbora Tlustá (CZE)

Moderuje: Romana Kubicová Pszczolková

 
Tato přednáška bude překládána do znakového jazyka
18:45 - 19:45

Čína očima jedné z nejrespektovanějších českých prozaiček současnosti

Radka Denemarková (CZE)

Moderuje: Jakub Chrobák

KOSMAS / Argo stage
 
15:00 - 16:00

Za oponou války

Jakub Szántó (CZE)

Moderuje: Jiří Popiolek

 
16:15 - 17:15

Jak spravit demokracii?

Andrew Keen (GBR/USA)

Moderuje: Jan Müller, Lubomír Heger

 
17:30 - 18:30

Chyťte Žida! Cesta do hlubin duše izraelského národa

Tuvia Tenenbom (ISR/USA)

Moderuje: Jakub Szantó

Livingstone Adventure
stage
 
16:15 - 17:15

Koruna Himálaje

Piotr Pustelnik (POL)
 
17:30 - 18:30

Skandinávie a běžky

Martin Koukal (CZE)
 
20:00 - 21:00

Nejlepší treky Nepálu

Jan Trávníček (CZE)
UNIVERcity stage
 
15:30 - 16:30

Svoboda volby v závěru života

Pavel Ševčík (CZE)