11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:15
 
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:15
KOSMAS / Argo stage
 
12:30 - 13:30

Pokrokem k zániku

Mnislav Zelený Atapana (CZE)

Moderuje: Miroslav Zelinský

 
15:15 - 16:15

Jak spravit budoucnost aneb zůstat lidský v digitální éře

Andrew Keen (GBR/USA)

Moderuje: Jan Müller, Lubomír Heger

 
16:30 - 17:30

Na půdě bez hnoje nic krásného nevyroste

Zbigniew Jan Czendlik (POL/CZE)
Slow Culture Atelier
 
14:00 - 15:30

Fotografií proti času

Jiří Šigut (CZE)

Moderuje: Miroslav Zelinský

 
16:00 - 17:30

Autorské čtení

Petr Hruška (CZE), Ivan Motýl (CZE)

Moderuje: Miroslav Zelinský

Livingstone Adventure
stage
 
12:45 - 13:45

Hory Afriky

Michal Kleslo (CZE)
 
14:00 - 15:00

Ekvádor

Pavel Svoboda (CZE)
 
15:00 - 16:00

Svět sněhu

Eva Samková (CZE)
 
16:15 - 17:15

Hledání nepoznaného

Pavol Barabáš (SVK)
 
17:30 - 18:30

Jemen s Lékaři bez hranic

Tomáš Šebek (CZE)
 
18:45 - 19:45

Tichomoří se skoky na liáně

Ruda Švaříček (CZE)
 
20:00 - 21:00

Cesty s Václavem Havlem

Tomki Němec (CZE)
 
21:00 - 22:00

Rituály a tance Maorů

Whakaari Rotorua (NZL)
George stage
 
12:30 - 13:00

Kam se posouvá influencer marketing aneb když už to není pouze o makeupu, ale i o hodnotách.

Andrea Hurychová (CZE)

Moderuje: Andrea Studihradová

 
13:30 - 14:00

Budoucnost hlasu

Michal Hrabí (CZE)

Moderuje: Filip Hrubý

 
14:30 - 15:00

Způsob myšlení je naprostým základem

Lubo Smid (CZE)
 
15:30 - 16:00

Odpad jako zdroj, ekodesign diktující trendy - realita, nebo utopie?

Soňa Jonášová (CZE)

Moderuje: Filip Hrubý